Bianca Kazak, Knit.wear'un Güz / Kış 2017 sayısında yeni süveter tasarımımdı. Süper yumuşak ve hacimli Jo Sharp İpek Yolu Ultra ipliğinde çalışan kazak, dar gömlek kılıflarıyla dengelenmiş kutu gövdesi üstünde bir allver kablo paternine haizdir. Düşen omuzlarda kısa sıra şekillendirme, şişkin, bunchy koltukaltlarını önler ve kenarındaki yan yarıklar kalçada daha dar bir siluet oluşturur.

telif hakkı Harper Point Photography / knit.wear dergisi

Bu tasarımın esin kaynağı, Yıldız Wars Bölüm V'ü izlerken geldi; İmparatorluk milyonlarca kez geri döndü. Film, kar ve buzun kasvetli manzarası olan Hoth gezegenindeki asi üssüyle açılıyor. Netice olarak, isyancıların kamuflaj üniformaları hepsi beyazdır. Kış Beyazlıları temasını bu sayıya uydurmak için Prenses Leia'nın Hoth'a, sıcak ve şık giyeceği bir kazak hayal etti; bununla birlikte ergonomik ve faydacı

telif hakkı Harper Point Photography / knit.wear dergisi

Kazak gövdesindeki yuvarlak kablo paterni, Princess Leia'nın Episode IV giymiş saç modelinin meşhur yan çöreklerine nod bulunduğunu gösteriyor; Yeni bir ümit. Kablo deseninin emek harcaması kolaydır, sadece iki kablo iğnesi gerektirir.

telif hakkı Harper Point Photography / knit.wear dergisi

Mecmua, Interweave mağazasından hem basılı hem de dijital sürümlerde bulunabilir yada dergileri nereden satın aldığınıza bakarsanız arayabilirsiniz.

Örgü için teşekkür ederim!